• Ünlü Tiyatrocu ve Oyuncu Aylin Kontente ile Röportaj
  8164 76
 • Başarılı Oyuncu Özge Gürel ile Röportaj
  7508 76
 • Beykent Doğa Koleji “Yetenek Matematik Kulübü” Öğrencileri’nden Büyük Bir Proje!
  7483 76
 • Onlar Birer Doğa Harikası
  6596 76
 • Doğa Koleji Oxford Kalite Programı’nda Yabancı Öğretmenler
  5581 76
 • Bennu Yıldırımlar ile Röportaj
  5294 76
 • Ders Çalışırken Müzik Dinlenir mi – Volkan Sevencan
  5085 76
 • Mutlu Çocuk Öğrenir…
  4993 76
 • Mert Fırat ile Röportaj
  4832 76
 • Emre Tilev ile Röportaj
  4806 76
Sırala
Sayfa
Dolmabahçe’den Anıtkabir’e Seminerleri
14 +1

Dolmabahçe’den Anıtkabir’e Seminerleri

2 gün önce

Kampüslerimizde 10 Kasım ve Atatürk’ü Anma Haftası’nda Eğitmen Necmettin Özçelik’in sunumuyla Dolmabahçe’den Anıtkabir’e konulu seminerler gerçekleştirdik.       Seminerlerimize tüm öğrencilerimiz yoğun ilgi göstermiştir. Necmettin Özçelik’in arşivinde bulunan döneme ait gazete ve görseller ayrıca öğrencilerimizle paylaşılmış olup, kendisine paylaşımları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Atatürk’ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz
9 0

Atatürk’ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz

1 hafta önce

Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 81. yılında minnet, saygı ve özlemle anıyoruz.  

29 Ekim Coşku ve Heyecanı Tüm Kampüslerimizde!
82 0

29 Ekim Coşku ve Heyecanı Tüm Kampüslerimizde!

2 hafta önce

Doğa Koleji, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm kampüslerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı aynı coşku ve heyecanla kutladı.   Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına sahip çıkan Doğa Koleji öğrencileri, cumhuriyet coşkusunu doya doya yaşadı.

Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi Vurgulandı
17 0

Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi Vurgulandı

3 hafta önce

Her yıl Ekim ayında tüm dünyada meme kanserine farkındalık oluşturma ve bilinçlendirme çalışmaları yürütülüyor. Bu kapsamda meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulamak amacıyla Doğa Koleji İnsan Kaynakları ekibi olarak Kansersiz Yaşam Derneği iş birliğiyle “Meme Kanseri Farkındalık Semineri’ni gerçekleştirdik.

İSKUR Group CEO’su Cevizlibağ Kampüsümüzde
25 0

İSKUR Group CEO’su Cevizlibağ Kampüsümüzde

3 hafta önce

t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerlerinde Cevizlibağ Kampüsü öğrencilerimiz İSKUR Group CEO’su Erhan Cavit Bahadır’ı konuk etti.  

Samsung CMO’su Konuğumuz Oldu
14 0

Samsung CMO’su Konuğumuz Oldu

1 ay önce

t-MBA Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri kapsamında Acıbadem Kampüsü öğrencilerimiz Samsung Electronics Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barış Gökpınar’la bir araya geldi.   Konferans sırasında kariyer, başarı ve girişimcilik ruhu üzerine değinen Gökpınar, t-MBA Eğitim Modeli ile tanışan öğrencilerin hayata hazır olduğunu dile getirdi. Gökpınar, kariyer hedeflerine ulaşmak için yol alan öğrencilere “farkındalığı yüksek, çalışkan ve her şeyden önemlisi iyi insan” […]

Öğrenciler Projeleriyle Kansere Çare Bulacak
28 0

Öğrenciler Projeleriyle Kansere Çare Bulacak

1 ay önce

Doğa Koleji öğrencileri dünyanın en saygın bilim organizasyonları arasında yer alan Mostratec Bilim Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil etmek üzere bir kez daha Brezilya yolcusu oluyor.     Her yıl uluslararası projeler üreten öğrenciler, başarılarıyla bilim dünyasının dikkatini çekiyor.     21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında 34. kez düzenlenecek olan ve dünya çapında 1000’e yakın proje arasından […]

Sokak Hayvanlarına “Bir Kap Mutluluk”
34 0

Sokak Hayvanlarına “Bir Kap Mutluluk”

1 ay önce

Doğa Koleji öğrencileri, “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü” etkinlikleri kapsamında hayvan dostları için önemli bir projeye imza attı. Öğrenciler tarafından 6. kez gerçekleştirilen “Bir Kap Mutluluk” projesi kapsamında, hayvan barınaklarına yardım kampanyası, sokak hayvanları için kedi-köpek evleri, hayvan hakları yürüyüşü gibi etkinlikler gerçekleştirildi.  

Öğrencilerimiz Teknofest’te Üçüncü Oldu
55 0

Öğrencilerimiz Teknofest’te Üçüncü Oldu

2 ay önce

Teknofest İstanbul’da “Peltier Maddesi ile USB Girişli Sınırsız Şarj” projesiyle “İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması”nda üçüncü olan öğrencilerimiz derece elde ederek 3.000 TL ödül kazandı. Doğa Koleji Halkalı-2 Kampüsü öğrencilerimiz, projelerini arkadaşlarına ve öğretmenlerine anlattı.   Sunumu takip eden öğrenciler, projenin Teknofest’e katılım konusunda kendilerine de cesaret verdiğini söyledi.  

“t-MBA Liderlik Akademisi” Seçimlerinde Rekabet
37 0

“t-MBA Liderlik Akademisi” Seçimlerinde Rekabet

2 ay önce

Doğa Koleji liselerinde liderlik akademisine aday öğrenciler yoğun mülakat sürecinin ardından seçim vaatlerini arkadaşlarına anlatarak onlardan destek istedi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı propaganda sürecinde adaylar büyük mücadele verdi.